Prodej pozemku pro pole, 8850000 m2, Praha

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka cena je k dispozici v RK
Adresa Hlavní město Praha, Vinohrady, Balbínova
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 601487
ID zakázky 52
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Plocha pozemku (m2) 8850000
Topení Jiné

Popis

Nabídka lukrativního zemědělského pozemku na jižním Slovensku o celkové rozloze 885 ha tvořící jeden celek. Jedná se výhradně o ornou půdu vysoké bonity v ideálním klimatickém prostředí. Pozemky obklopují malou vesnici ze všech stran a tvoří tak jedinečný celek. Podle přiložené mapy a foto snímků je možno pozemky rozdělit do dvou částí:
1, Pozemky pod vesnicí (směr jih - maďarská hranice), které tvoří v podstatě ideální rovina. Jedná se o souvislé pole o rozloze cca 400-450 ha. Na foto je pole oseté kukuřicí.
2, Pozemky nad vesnicí se rozkládají na mírném svahu orientovaném na jih,jv, jz.
Všechny pozemky jsou velmi dobře přístupné po asfaltových komunikacích. Uprostřed obce je lovecký záměček, ve kterém je umístěno sídlo firmy, ubytování pro majitele i pro návštěvy. Vedle zámečku se nachází domek pro správce. Zámeček je rekonstruovaný, udržovaný a je jej možno okamžitě celoročně využívat pro jakékoliv účely. U zámečku je rybníček, malé vinice a sklepy. Pozemky je možno koupit se zámečkem nebo bez zámečku.
Cena je k dispozici v RK.
Celá oblast je výhradně orientovaná na zemědělství. Průmysl zcela chybí, okolí nabízí kvalitní životní prostředí, čistotu vod a ovzduší, v okolí se pořádají honitby se všemi druhy zvěře.
Doporučujeme prohlídku lokality, seznámení se s prostředím a podmínkami, neboť se jedná o skutečně kvalitní, ojedinělou a bezproblémovou nabídku.
V případě kontaktu uvádějte prosím č. zakázky 52. Zemědělská půda Praha 1-Vinohrady na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
info@diamondhome.cz
Telefon:
+420 724166547
Mobil:
+420 724166547

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist